چهارشنبه, 17 آذر,1400

همه مطالب

مقالات

فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان
 

فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان

شهرستان ادب: مدرسه رمان؛ آغاز ثبت‌نام ششمین دورۀ آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای رمان. نویسندگان جوان می‌توانند از تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ لغایت ۲۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه‌های اینترنتی شهرستان ادب (shahrestanadab.com) یا مدرسۀ رمان (madreseroman.com) اقدام به ثبت‌نام کنند. یادآور می‌شود که از شرایط مهم و ضروری ثبت‌نام در دوره‌های مدرسۀ رمان داشتن سابقۀ ادبی است.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 | Article Rating

شهرستان ادب: مدرسه رمان شهرستان ادب افتخار دارد که بدین‌وسیله آغاز ثبت‌نام ششمین دورۀ آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای رمان را اعلام کند. نویسندگان جوان می‌توانند از تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ لغایت ۲۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه‌های اینترنتی شهرستان ادب (shahrestanadab.com) یا مدرسۀ رمان (madreseroman.com) اقدام به ثبت‌نام کنند. یادآور می‌شود که از شرایط مهم و ضروری ثبت‌نام در دوره‌های مدرسۀ رمان داشتن سابقۀ ادبی است.

لازم به توضیح است که مدرسۀ رمان پس از بررسی سابقۀ ادبی نویسندگان، از افراد منتخب درخواست خواهد کرد طرح رمان خود را در مهلتی یک ماهه ارائه کنند. منتخبین نهایی از میان ارائه‌کنندگان طرح رمان، با انتخاب اساتید مدرسه، وارد فرآیند ده‌ماهۀ آموزش و نگارش رمان خواهند شد. نویسندگان در این دوره، علاوه‌بر استفادۀ مستمر از راهنمایی‌های اساتید اختصاصی در زمینۀ نگارش رمان خود، از آموزش‌های تخصصی توسط اساتید دانشگاه، منتقدان و نویسندگان برجستۀ کشور بهره‌مند خواهد شد. آثار نوشته شده در طول دورۀ ششم مدرسۀ رمان، طبق روال دوره‌های گذشته، پس از تائید شورای علمی مدرسه، توسط انتشارات «شهرستان ادب» منتشر و به بازار کتاب راه خواهند یافت.

گفتنی است که «مدرسه رمان شهرستان ادب» به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مدرسه رمان در ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز پنج دورۀ موفق در بخش رمان بزرگ‌سال و یک دورۀ مهم در بخش رمان کودک را پشت سر گذاشته است.

 

تصاویر
  • فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

جستجو