دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه، 28 خرداد 1398

اخبار

مقالات

رونمایی از کتاب‌های جدید مدرسه رمان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

رونمایی از کتاب‌های جدید مدرسه رمان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

رونمایی شش عنوان جدید از کتاب‌های مدرسه‌ی رمان شهرستان ادب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸

«رؤیای فالاچی» اثر فرشته اثنی‌عشری، «وضعیت بی‌عاری» اثرحامد جلالی، «پس از بیست سال» اثر سلمان کدیور، «سدا» اثر پری رضوی، «تحریر دیوانگی» نوشته‌ی مهدی زارع، «یک فصل ‌در کوبیسم» اثر اعظم عبداللهیان عناوین جدید مدرسه رمان شهرستان ادب است که در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت رونمایی شد.

با توجه به  گرافیک جذاب و منحصربه‌فرد این کتاب‌ها، این آثار مورد توجه بازدیدکنندگان از غرفه‌ی ایران قرار گرفت.

مدیر هنری تولید این مجموعه، «مجید زارع»، طراح و گرافیستی است که طراحی زیباترین کتاب جهان را در کارنامه خود دارد.

نمایشگاه بین المللی کتاب آلمان که از دهم اکتبر 2018 در شهر فرانکفورت آغاز به کار کرده، میزبان صدها ناشر از کشورهای مختلف جهان است. انتشارات شهرستان ادب که دو بار به عنوان «ناشر برگزیده‌ی کشور» را در کارنامه‌ی خود دارد، با آثار منتخب خود، به عنوان یکی از نماینده‌های ایران در غرفه‌ی ملی کتاب ایران در این نمایشگاه حضور دارد. گفتنی ست این نمایشگاه تا چهاردهم اکتبر ادامه دارد.

مدرسه رمان از سال 1393 به عنوان اولین مدرسه رمان ایران کار خود را آغاز کرده و در طی دوره‌هایی، رمان‌های نویسندگان در قالب کتابهای مدرسه رمان از سوی انتشارات شهرستان ادب منتشر می‌شوند.

پیش‌تر، «آوازهای روسی» نوشته‌ی سیداحمد مدقق، «به نام یونس» نوشته‌ی علی آرمین و «ابدی» نوشته‌ی مهدی صفری نخستین آثار از کتاب‌های مدرسه رمان بودند که در نمایشگاه پاریس رونمایی و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده بود.  • رونمایی از کتاب‌های جدید مدرسه رمان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.