دات نت نیوک
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1397

اخبار

اخبار

گشایش سومین دوره «مدرسه رمان» شهرستان ادب

گشایش سومین دوره «مدرسه رمان» شهرستان ادب

مدرسه رمان شهرستان ادب، پنج‌شنبه به صورت رسمی کار خود را در دوره سوم آغاز می‌کند. آیین افتتاحیه این مدرسه، روز 25 آذر ماه از ساعت 10:30 در محل موسسه شهرستان ادب برگزار خواهد شد. در دوره جدید ده هنرجوی جوان زیر نظر دو نویسنده و مدرس سرشناس داستان‌نویسی محمدحسن شهسواری و حمیدرضا شاه‌آبادی نگارش رمان را خواهند آموخت.

 

 

مدرسه رمان شهرستان ادب، پنج‌شنبه به صورت رسمی کار خود را در دوره سوم آغاز می‌کند.

آیین افتتاحیه این مدرسه، روز 25 آذر ماه از ساعت 10:30 در محل موسسه شهرستان ادب برگزار خواهد شد. در دوره جدید ده هنرجوی جوان زیر نظر دو نویسنده و مدرس سرشناس داستان‌نویسی محمدحسن شهسواری و حمیدرضا شاه‌آبادی نگارش رمان را خواهند آموخت.

استادان و مدیران مدرسه رمان و موسسه شهرستان ادب همراه با نویسندگان دوره‌های اول و دوم و نیز اعضای شرکت‌کننده در سال سوم در این نشست حاضر خواهند بود. در ادامه این برنامه، اختتامیه دوره پیشین مدرسه رمان برگزار می‌شود و آثاری که هنرجویان دوره دوم با نظارت استادان نوشته‌اند و اکنون آماده انتشارند معرفی خواهندشد.

گفتنی است مدرسه‌ رمان موسسه شهرستان ادب با یاری و کمک فکری جمعی از نویسندگان در شهریور ۱۳۹۳ گشایش یافت. هنرجویان مجاز به شرکت در این مدرسه، بر اساس سابقه‌ کاری، استعداد نویسندگی، مقبولیت داستانی طرح ارائه شده، و داشتن ایده‌های نو پذیرفته می‌شوند. جلسات مشاوره به صورت هفتگی، کلاس‌های مجازی، نقد و بررسی بخش‌های نگارش‌یافته، کارگاه‌های آموزشی، و سفرهای تحقیقاتی از جمله امکاناتی است که در هر دوره در اختیار هنرجویان مدرسه قرار می‌گیرد.

مراسم افتتاحیه سومین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب رأس ساعت ذکرشده در محل این موسسه واقع در خیابان شریعتی، سه‌راه طالقانی، روبروی سینما صحرا، پلاک ۱۶۸، موسسه شهرستان ادب برگزار می‌شود و عموم علاقمندان ادبیات و داستان‌نویسی می‌توانند در آن شرکت کنند.


  • گشایش سومین دوره «مدرسه رمان» شهرستان ادب


4.5Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.